Máte dotaz?

728 334 177

Po-Pá 8:00 - 17:00

Máte dotaz?

728 334 177

Po-Pá 8:00 - 17:00

Máte dotaz?
728 334 177

Servis a renovace masivního nábytku

Pomůžeme vám obnovit nebo oživit váš nábytek z masivu, který může být po letech užívání opotřebovaný nebo poškozený. Máte-li milované kusy nábytku, které jste zdědili nebo na které jste si vybudovali osobní vztah, není důvod je nechat chátrat. Dovolte nám přinést je zpět k životu a zajistit, aby zůstaly vizuálně atraktivní ještě mnoho let.

Každý kousek má vlastní příběh

Nabízíme profesionální přebroušení a oživení masivního nábytku povrchovou úpravou, která mu bude nejvíce sedět. Bez ohledu na to, zda se jedná o dřevěné židle, stoly, nebo komody, jsme připraveni přijmout výzvu a vrátit vašemu nábytku jeho původní lesk a krásu.

Každý kus nábytku má svůj vlastní příběh a charakter, a my si toho jsme vědomi. Proto se při naší práci snažíme zachovat jeho autenticitu a osobitost. Důkladně posuzujeme stav každého kusu a vybíráme vhodnou povrchovou úpravu, která nejenže obnoví jeho vzhled, ale také zvýší jeho odolnost a životnost. S námi si můžete být jisti, že váš nábytek je v dobrých rukou a že se může těšit na nový začátek plný krásy a funkčnosti. 

Mám zájem o renovaci

Stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo zaslat požadavek na e-mail. My se vám co nejdříve ozveme a společně domluvíme podrobnosti týkající se renovace vašeho nábytku.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.